Компанія ЛАНЕТТ - є імпортером і ексклюзивним представником популярних італійських, польських і іспанських торгових марок спідньої білизни. Ми успішно існуємо на ринку України майже 20 років.

Серед основних переваг Lanett - пряма робота з відомими європейськими виробниками, торгові марки яких вже встигли завоювати довіру і любов українського покупця. Нижня білизна, домашній та спальний одяг, піжами, халати, термобілизна, купальники, літній та зимовий одяг - це неповний перелік нашого асортименту, який ми готові Вам запропонувати. Ми працюємо над тим, щоб наш асортимент (близько 10 тис. найменувань) від виробників з Іспанії, Італії та Польщі максимально відповідав потребам наших клієнтів і постійно оновлювався.

Ми не стоїмо на місці і перебуваємо в постійному пошуку найвигідніших пропозицій нового асортименту для Вас. Ми розуміємо, що сьогодні Клієнтам потрібен якісний європейський товар за "українською" ціною. Саме тому, ми часто збільшуємо свій портфель, пропонуючи Вам нові та цікаві бренди.