ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

купівлі-продажу

 

Фізична особа – підприємець ОМЕЛЬЧУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ надалі – ФОП (РНОКПП 3126712371, зареєстрований за адресою Україна, 04108, місто Київ, проспект Свободи, будинок 2, квартира 38), підписанням цього Договору робить публічну пропозицію необмеженому колу споживачів – фізичних осіб (надалі – Споживачі, а кожен окремо – Споживач) та бере на себе зобов’язання продавати товари з наявного асортименту кожному, хто до нього звернеться, на умовах та в порядку, що встановлені цим публічним договором купівлі-продажу (надалі – Договір). 

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ, ОФЕРТА 

 1. Цей Договір є публічним договором та договором приєднання у розумінні статей 633 та 634 Цивільного кодексу України.  

 1. За цим Договором ФОП бере на себе зобов’язання продати Споживачу товар, замовлений засобами програмного комплексу веб-сайту https://lanett.ua (надалі – Сайт). 

 1. Сторони гарантують, що володіють необхідною цивільно-правовою дієздатністю, а також усіма правами та повноваженнями, необхідними та достатніми для укладання і виконання цього Договору відповідно до його умов. 

 1. Підписанням та розміщенням цього Договору на Сайті ФОП робить пропозицію необмеженому колу Споживачів щодо його укладання (оферту).  

 1. Повною і безумовною відповіддю Споживача про прийом пропозиції ФОП (акцептом) є натискання Споживачем кнопки «оформити замовлення» у кошику покупця на Сайті ФОП. Споживач вважається таким, що приєднався до цього Договору, а договір між Сторонами, відповідно, укладеним з моменту акцепту Споживачем оферти ФОП. 

 1. Прийняттям оферти ФОП Споживач гарантує та підтверджує, що він у повному обсязі ознайомився з умовами цього Договору, товарами ФОП, їх особливостями та характеристиками, умовами доставки, приймає їх в повному обсязі та зобов’язується їх виконувати. 

 1. Товаром за цим Договором є жіноча, чоловіча, дитяча спідня білизна, одяг для сну та дому, панчішно-шкарпеткові вироби, та купальники. 

 1. В розумінні Закону України «Про електронну комерцію» цей Договір є електронним договором, а його акцепт Споживачем – електронним правочином. 

 

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 

 1. В порядку та на умовах, що викладені в цьому Договору, ФОП зобов’язується передати у власність Споживача обраний ним Товар, а Споживач зобов’язується прийняти та оплатити Товар. 

 1. Право власності на Товар переходить до Споживача в момент вручення (передання) Товару кур’єрською службою за умови повної оплати Споживачем вартості Товару. 

 

 1. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН 

 1. ФОП бере на себе наступні зобов’язання: 

 1. виконувати замовлення Споживача після надходження від Споживача оплати та підтвердження замовлення ФОП; 

 1. передати Споживачеві Товар належної якості у відповідності до замовлення Споживача обраною ним з доступних на Сайті кур’єрською або поштовою службою з оплатою доставки за рахунок Споживача; 

 1. виконувати інші умови цього Договору. 

 1. Споживач бере на себе наступні зобов’язання: 

 1. своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору; 

 1. ознайомитись з повною та своєчасною інформацією про Товар, яка розміщена на Сайті; 

 1. у разі виникнення сумнівів щодо характеристик Товару проконсультуватися зі спеціалістами ФОП за телефоном, номер якого зазначений на Сайті; 

 1. при отриманні переконатися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки у відділенні служби доставки або у присутності кур’єра. У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати їх в акті, який разом зі Споживачем повинна підписати особа, яка здійснила доставку Споживачеві. 

 1. ФОП має право: 

 1. розірвати цей Договір в односторонньому порядку та повернути Споживачеві сплачені ним кошти або запропонувати Споживачеві інший Товар, у разі неможливості виконати замовлення Споживача; 

 1. обробляти персональні дані Споживача на виконання цього Договору. 

 1. Споживач має право: 

 1. на власний розсуд обирати Товари з асортименту, що представлений на Сайті; 

 1. до моменту відвантаження Товару відмовитися від цього Договору та скасувати замовлення, звернувшись до ФОП за телефоном, номер якого зазначений на Сайті; 

 1. вимагати від ФОП належного виконання цього Договору; 

 1. інші права, встановлені Законом України «Про захист прав споживачів». 

 

 1. ЗАМОВЛЕННЯ 

 1. Після оформлення Споживачем замовлення на купівлю Товару на Сайті, спеціаліст ФОП у найближчий робочий час перевіряє наявність Товару та можливість доставки у вказаний Споживачем населений пункт. 

 1. Для підтвердження замовлення спеціаліст ФОП зв’язується зі Споживачем за номером, що був вказаний при оформленні замовлення. Після підтвердження замовлення Споживачем воно відправляється в обробку. 

 1. У разі неможливості виконання замовлення спеціаліст ФОП зв’язується зі Споживачем за номером, що був вказаний при оформленні замовлення. Споживачеві може бути запропоновано зробити заміну відсутнього Товару на будь-якій іншій товар, або повернення сплачених ним при замовлені коштів.  

 

 1. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ 

 1. Оплата Товару здійснюється на вибір Споживача одним з наступних способів: 

 1. доступними на Сайті засобами Інтернет-еквайрингу (зокрема платіжної системи liqpay); 

 1. на поточний рахунок за банківськими реквізитами або карту-ключ ФОП; 

 1. накладеним платежем при отриманні замовлення.  

 1. У разі обрання Споживачем оплати накладеним платежем, він додатково оплачує комісію за пересилання грошових коштів ФОП за тарифами обраної ним служби доставки. 

 1. Будь-які комісії платіжних систем, що не покриваються ФОП (такі комісії не відображаються Споживачеві платіжною системою при оплаті замовлення), оплачуються Споживачем самостійно. 

 1. Вартість Товару на Сайті зазначена з урахуванням податків. 

 

 1. ДОСТАВКА 

 1. Доставка Товару у межах підконтрольної Уряду України території здійснюється службою доставки «Нова Пошта» або іншою службою доставки, якщо така буде запропонована Споживачеві при оформленні замовлення. Доставка на непідконтрольні Уряду України території, території, де ведуться активні бойові дії, а так само доставка на території країн, що беруть участь у збройній агресії проти України неможлива. 

 1. Доставка товару в інші країни здійснюється службою доставки «Укрпошта». 

 1. Вартість доставки визначається обраною Споживачем службою доставки.  

 1. Оплату вартості доставки Товару несе Споживач окрім випадків, коли для акційних товарних позицій прямо вказано інше, або, якщо сума замовлення (без врахування вартості доставки) становить 2000,00 гривень, або більше.

 1. Оголошена при відправці Товару цінність відповідає його ціні на Сайті в момент оформлення Споживачем замовлення. Комісія за оголошену цінність входить у вартість доставки Товару. 

 1. ФОП вважається таким, що виконав свої зобов’язання з доставки замовлення в момент передачі Товару до служби доставки. Ризик загибелі або псування товару після його передачі в службу доставки несе Споживач, при цьому, Споживач є і бенефіціаром виплати від служби доставки при втраті або пошкодженні ними відправлення. 

 1. Окремі доставки кожної товарної позиції з одного замовлення також оплачуються окремо. 

 1. Формування та відправлення замовлення по Україні здійснюється в середньому упродовж двох робочих днів з моменту надходження замовлення. Строк доставки Товару визначається обраною Споживачем службою доставки. Доставка товару здійснюється з міста Ужгород. 

 

 1. ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ, ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ 

 1. Укладаючи цей Договір, Споживач усвідомлює, що абсолютна більшість Товару з представленого на Сайті асортименту входять до Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172. 

 1. Допускається повернення Товару належної якості, якщо під час отримання та перевірки замовлення Споживачем було встановлено невідповідність доставленого товару його замовленню (інший артикул, колір або розмір). В такому разі Споживач повинен відмовитися від отримання Товару і він повернеться ФОП з оплатою доставки за рахунок ФОП. 

 1. У разі виявлення Покупцем виробничого браку, Товар може бути обміняний або повернутий ФОП у відповідності до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» з оплатою доставки за рахунок ФОП. 

 1. Споживач має право розірвати цей Договір шляхом повідомлення про це ФОП протягом чотирнадцяти днів з моменту з моменту одержання Товару та повернути Товар ФОП, оплативши вартість доставки, за умови, що Товар Споживачем не розкривався (збережена цілісність транспортної упаковки, в якій Товар було надіслано Споживачеві). 

 1. Повернення товару здійснюється виключно службою доставки «Нова Пошта» на адресу: ____________________________________________________________, тел.: ______________. 

 1. Перед поверненням Товару Споживач зобов’язаний узгодити повернення з ФОП за телефоном, номер якого зазначений на Сайті, та заповнити форму повернення, що буде надана ФОП. 

 1. Після відправки повернення Споживач повідомляє ФОП номер накладної за телефоном, номер якого зазначений на Сайті. 

 1. Повернення коштів Споживачеві здійснюється тим самим способом, яким була здійснена оплата у семиденний строк з дня повернення Товару, за умови, якщо Товар відповідає умовам повернення, викладеним в п. 7.1 – 7.4 цього Договору. 

 

 1. ДІЯ ДОГОВОРУ 

 1. Цей Договір вважається укладеним і вступає в силу з моменту акцепту Споживачем оферти ФОП, у відповідності до п. 1.5 цього Договору. Цей Договір у взаємовідносинах з конкретним Споживачем діє з моменту його акцепту і до моменту виконання ФОП замовлення або до моменту розірвання Договору з підстав, визначених умовами цього Договору та/або нормами чинного законодавства України. 

 1. ФОП має право в односторонньому порядку вносити зміни в Договір. Зміни вступають в силу наступного дня після публікації на Сайті оновленої редакції Договору, якщо інший термін вступу змін в силу не буде визначений окремо під час публікації. 

 

 1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, СПОРИ 

 1. При невиконанні або неналежному виконанні зобов’язань щодо цього Договору винна Сторона несе відповідальність за збитки, заподіяні іншій Стороні у відповідності до положень цього Договору та чинного законодавства.  

 1. Всі суперечки, що виникають з цього Договору або пов'язані з ним, сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів. 

 1. Якщо відповідний спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного законодавства України. 

 1. Сторона звільняється від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань за цим Договором, якщо це невиконання стало наслідком обставин надзвичайного характеру, що виникли після укладення цього Договору, за умови, що їх настання, усунення або запобігання не залежало від волі Сторін, як то військові дії, стихійні лиха, пожежі, прийняття державними органами актів, правомірні та неправомірні дії державних органів та посадових осіб тощо. На вимогу вправної Сторони наявність форс-мажорних обставин повинна бути підтверджена документом, виданим компетентним органом державної влади або сертифікатом Торгово-промислової палати. Обставини, про які публічно повідомлено органами державної влади додатковому доказуванню не підлягають. 

 

 1. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ 

 1. Сторони погодились, що їхні персональні дані, які стали відомі Сторонам у зв’язку з укладанням цього Договору можуть бути включені до баз персональних даних Сторін.  

 1. Приєднанням до цього Договору Споживач надає ФОП згоду на обробку особистих персональних даних Споживача у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи у базах персональних даних, з метою забезпечення надання послуг за цим Договором, забезпечення належного нагляду за дітьми, яких Споживач супроводжував, з рекламною, маркетинговою та статистичною метою. Приєднанням до цього Договору Споживач підтверджує, що від повідомлений про свої права, відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». 

 1. Додаткові умови щодо захисту персональних даних викладені у положенні про обробку і захист персональних даних, що розміщене на Сайті. 

 

 

Фізична особа – підприємець ОМЕЛЬЧУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ